Махрові рушники - це один з тих небагатьох товарів, який однаково цікавить і роздрібних, і оптових покупців. Якщо перша категорія покупців орієнтується виключно на свій смак і якість товару, то друга оптова (роздрібні магазини, готелі, громадські заклади) - більш вимоглива, для неї важлива також можливість закупівлі великих партій і звичайно ж оптові ціни.

Ні для кого не секрет, що сучасні покупці, вибираючи махрові рушники, звертають увагу на ряд таких важливих характеристик, як склад, щільність, здатність вбирати вологу, зносостійкість. Тим більше, що всі ці характеристики пов'язані між собою.

Поради для роздрібних магазинів

Вже давно загальновизнаним є той факт, що кращим матеріалом для махрових рушників є бавовна. Вона добре вбирає вологу, мяка на дотик і, що немало важливо, має привабливий зовнішній вигляд. Крім того, махрові рушники з бавовни - це розрекламований товар. Про їх переваги написані сотні статей і покупці несвідомо шукають на торгових рядах саме їх. А значить і власникам магазинів варто звертати увагу на цю категорію товару.

При закупівлі рушників також варто звернути увагу на їх щільність. Чим быльша щільність, тим довше рушник прослужить, і вдячні клієнти обов'язково повернуться до вас ще раз. Адже зрозуміло, що рушник, який буквально “світиться”, не приведе до вас постійних клієнтів. Крім того, при виборі товару, зверніть увагу на довжину ворсу. Рушники з довгим ворсом виглядають презентабельно, але майте на увазі, дуже швидко зношуються. А надмірно короткий ворс не дозволяє вбирати вологу. Краще всього купувати рушники з довжиною ворсу 5 мм. Це стане оптимальним поєднанням зовнішньої привабливості та функціональності.

Як правильно вибрати махровий рушник для громадських закладів?

Що ж робити, якщо махрові рушники купуються для громадського використання у готелях, ресторанах і так далі. Причому вони будуть потрапляти в руки до зовсім несхожих людей з різними звичками, побажаннями. А в результаті кожен з них повинен залишитися задоволеним якістю сервісу закладу.

В першу чергу слід подбати про міцність тканини рушника. Як відомо, жадібний платить двічі. Адже рушник з неякісної бавовни швидко зноситься, втратить колір і вам доведеться робити нову закупівлю.

Зовнішній вигляд рушників теж грає важливу роль. Вони повинні бути привабливими і вписуватися в загальну атмосферу затишку і комфорту. Краще, якщо вигляд рушників буде приємним і нейтральним для очей. Оптимально підійдуть постільні свіжі тони і скромний орнамент або малюнок.

Де купити якісні махрові рушники оптом?

Махрові рушники власного виробництва пропонує для вас компанія Волинь-Текстиль-Контакт. Ви зможете підібрати для себе оптимальні варіанти з більш ніж великого каталогу: банні рушники, рушники кухонні, рушники для сауни та інші цікаві товари.

Виробник надає можливість купити махрові рушники оптом і в роздріб за закупівельною ціною. Географія діяльності компанії поширюється на Волинську, Рівненську та Львівську області. Телефонуйте прямо зараз і робіть замовлення у перевірених виробників.