На сьогоднішній день така комерційна пропозиція, як медичний одяг, цікавить дуже багатьох споживачів в Україні і не тільки. І не дивно, адже в сфері медицини і фармацевтики працює велика кількість людей, яким необхідна зручна і практична спецформа.

Щоб купити медичну форму, необхідно знати, для кого конкретно вона призначена. Адже лікарі, медсестри і санітари носять різний одяг - це необхідно, по-перше, щоб зробити роботу кожного фахівця максимально комфортабельною, а по-друге, щоб пацієнти та їхні родичі, а також інші зацікавлені особи, могли правильно класифікувати медпрацівників.

Медичні халати

Як правило, рішення купити медичний халат, приймають лікарі, що працюють в поліклініках і в деяких лікарнях України, а також медсестри. Втім, деякі різновиди медичних халатів використовуються навіть в операційних - їх відмітною особливістю є з'єднувальні елементи на спині.

Компанія ТОВ Волинь-текстиль-контакт пропонує купити медичний халат, який підійде для жінок різних фігур. Тут широко представлені медичні халати традиційних забарвлень і комбіновані кольорові халатики. 

Є різні моделі жіночих медхалатів, що відрізняються кроєм і фасоном. У компанії ТОВ Волинь-текстиль-контакт можна купити жіночі медичні халати укорочені або подовжені, прямого, приталеного, трапецієподібного крою, а також такі, що розширюються знизу. Вся продукція відрізняється повітропроникністю, довговічністю, ергономічністю, практичністю, зносостійкістю, надійністю, легкістю.

Медичні костюми

Більш поширений варіант спецодягу для сучасних лікарів - це медичні костюми. Недарма багато фахівців, що працюють в клініках, віддають їм перевагу перед халатами.

Компанія ТОВ Волинь-текстиль-контакт шиє незвичайний, ексклюзивний, комфортабельний робочий одяг, який приємно носити. Компанія не економить на тканинах і фурнітурі, а використовує виключно перевірену німецьку фурнітуру, бо якісний одяг повинний бути привабливим і довговічним. Медичні костюми можуть складатися з медичної блузки, курточки, жакета, медичного халата з брюками, бриджами. У компанії можна придбати жіночі костюми різних забарвлень.

Як правило, компанія ТОВ Волинь-текстиль-контакт працює з високоякісними бавовняними матеріалами. Тут можна медичні костюми купити оптом, а ціни вас приємно порадують, оскільки компанія є виробником медичного одягу.

Медичні аксесуари

Окрім всіх перерахованих вище видів спецодягу, особливої уваги заслуговують також медичні жилети, шапочки, рукавички, пов'язки та інші аксесуари. Адже саме від них багато в чому залежить якість роботи того чи іншого фахівця - аксесуари забезпечують дотримання правил санітарної безпеки, а також виконують інші важливі функції.

Таким чином, незалежно від того, чи хочете ви придбати халати, костюми, взуття або просто медичні шапочки, в будь-якому випадку необхідно подбати, щоб ця продукція була досить якісною. А вибрати такі вироби можна в компанії ТОВ Волинь-текстиль-контакт - тут зібрано широкий асортимент всілякого медичного одягу та аксесуарів, виконаних у різних фасонах і кольорах.

Якщо вам потрібен медичний одяг, то компанія ТОВ Волинь-текстиль-контакт надасть Вам широкий асортимент такої уніформи, яка відповідає всім необхідним вимогам. Компанія спеціалізується в пошитті медичного одягу високої якості. Всі тканини, які вона використовує в пошитті одягу, проходять жорсткий контроль на захисні якості, гігієнічність і гіпоалергенність. Крім того, всі тканини складаються з натуральної бавовни і шиються за якісними лекалами. Такий медичний одяг гіпоалергенний, пропускає повітря і є цілком безпечним і комфортним.

Фахівці компанії ТОВ Волинь-текстиль-контакт готові допомогти клієнту і надати інформативні консультації. Разом з вами компанія розробить дизайн уніформи і обговорить всі тонкощі робіт з пошиття медичного спецодягу для вашої компанії.