Яку і де купити тканину для постільної білизни оптом: поради 

Широкий асортимент тканин для постільної білизни не лише радує око, а й наводить нас на роздуми. Ми починаємо міркувати, яку і де купити тканину для постільної білизни оптом. Хто займається пошиттям постільних комплектів, навряд чи купує тканини маленькими шматочками. І продають, і купують тканини для пошиття постільної білизни рулонами, що дуже зручно.

Отже, перейдемо до першого питання: яку тканину вибрати? Здебільшого для виготовлення комплектів постільної білизни обирають бавовну, льон та шовк. Кожна із них має свої специфічні властивості. Розглянемо детальніше особливості кожної окремої тканини.

Льон. Лляна тканина, мабуть, найдавніша. Крім виготовлення постільної білизни, її також використовують для пошиття рушників та серветок. Сьогодні лляні рушники зустрічаються рідше, але наші бабусі добре їх пам'ятають. Щодо лляної білизни, то це досить непоганий матеріал. Щоправда, є особливі вимоги щодо прасування – її краще не пересушувати та прасувати вологою.

Шовк. Він дорожчий за інші тканини, гарно виглядає, через що має популярність серед споживачів. Проте шовкова тканина не дуже зручна у холодну пору. Вона не пропускає повітря і не допомагає здійсненню теплообміну. При низькій температурі постільна білизна із такого матеріалу не зігріватиме Вас, що може спричиняти дискомфорт.

Бавовна. Це найпопулярніша тканина. І це абсолютно виправдано. Бавовняні тканини легкі, чудово перуться та прасуються. Що найголовніше – вона універсальна. На ній комфортно відпочивати при будь-якій температурі.

Номінантами на перші місця для пошиття постільної білизни є:

• бязь;
• ситець;
• сатин.

Бязь. Для її виготовлення використовується товста нитка та часте плетіння. Ця тканина характеризується високою зносостійкістю та низькою ціною. Її перевагами є гігієнічність та легкість.

Ситець. Основною перевагою є ціна на цей матеріал, яка є досить помірною. Тканина легко переться, що дуже зручно при частому використанні.

Сатин. Перевага його у довговічності. За зовнішнім виглядом нагадує шовк. Але ціна на сатин більша, ніж на дві попередні тканини.

Де можна купити тканину для постільної білизни оптом?

Компанія "Волинь-Текстиль-Контакт" займається оптовим продажем найрізноманітніших тканин, зокрема, і для пошиття постільних комплектів. Завітайте на сайт компанії та придбайте якісні тканини за доступними цінами. Зверніть увагу й на інші товари, які пропонує компанія. Ми працюємо для Вас!