Постільна білизна оптом: особливості вибору

Для того щоб нічний відпочинок був повноцінним, насамперед слід подбати про комфортне спальне місце. І тут потрібно звернути увагу не тільки на якість самого дивана чи ліжка, а й на постільну білизну. Нині на ринку представлений великий асортимент різноманітної постільної білизни, яка виготовлена із різних тканин. Також для багатьох важливим є наявність або відсутність візерунків.

Під час вибору постільної білизни варто звернути увагу на тканину – оцінити її щільність та фактуру, визначитися із колірною гамою, вибрати правильний розмір. Зокрема, залежно від розмірів виділяють постільні комплекти полуторні, двоспальні, сімейні та євро.

Саме від тканини залежить якість постільної білизни та тривалість її експлуатації. Найпоширенішими матеріалами для пошиття постільної білизни є ситець, бязь, сатин, трикотаж. Сатинова білизна має надзвичайну якість та міцність, бязь також володіє відмінною міцністю та зносостійкістю. Поговоримо про них детальніше.

Сатин – це надзвичайно приємна та міцна тканина. Її часто порівнюють з шовком, проте сатинова постіль є дешевшою. Вона відмінно зберігає тепло та пропускає повітря, тобто ваша шкіра буде дихати, що дуже важливо для комфортного сну. Сатинова тканина має особливий тип плетіння, зокрема використовують бавовняні нитки двох видів, які мають різну товщину. Тонша нитка скручена особливим способом та виступає лицевою стороною виробу. Білизна із сатину майже не мнеться, тому Ваша постіль завжди матиме красивий вигляд.

Бязь – це бавовняна тканина, яка має надзвичайно тривалий термін експлуатації. Вона також відмінно утримує тепло. Нитки переплетені хрестоподібно, завдяки чому забезпечується відмінна міцність та особлива фактура. Також ця тканина відмінно витримує високі температури.

Ми пропонуємо постільну білизну різної комплектації та в різних розмірах. У нашій компанії є сучасне устаткування, що дозволяє контролювати якість; також ми завжди враховуємо модні тенденції текстильної промисловості. Наша постільна білизна має привабливий дизайн та якісні характеристики.

Постільна білизна оптом представлена в компанії «Волинь-Текстиль-Контакт». Ми функціонуємо на ринку понад 20 років. Найбільшу популярність наші товари мають у Волинській, Львівській та Рівненській областях. Уся наша продукція відповідає санітарно-гігієнічним нормам. У разі виникнення додаткових питань ми неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!