Компанія Волинь-текстиль-контакт пропонує поринути в «тканинний екскурс» та розглянути основні види тканин та їх особливості в застосуванні.

Тканини високої якості – це перша ознака, за якою розпізнається продукція компанії Волинь-текстиль-контакт. Фірма співпрацює з перевіреними вітчизняними виробниками, а також із закордонними, які постачають якісні тканини оптом. А ще однією з важливих рис, що вирізняє цю фірму з-поміж інших постачальників тканин оптом, є велике різноманіття вибору. Компанія постійно поповнює асортимент новинками, що задовольнять найвимогливіших покупців.

Які ж бувають види тканин? Тканина - це текстильний виріб, яка виходить в результаті переплетення двох систем ниток. На сьогоднішній день видів переплетення ниток існує безліч - від найпростіших (саржа, полотно, атлас, сатин) до дуже складних комбінованих (тканини з візерунками, вельвет, драп, жаккард, велюр). В залежності від виду переплетення ниток тканина отримує свої особливі властивості.

Одні з найпопулярніших тканин на ринку - натуральні тканини (льон, шерсть, шовк, бавовна). Натуральним тканинам віддавали переваги завжди: вони м'які, гігроскопічні, не викликають алергії, шкіра відчуває себе комфортно, повітропроникність висока. Натуральні тканини широко використовуються для пошиття спальних комплектів, нижньої білизни, сорочок, а також суконь, блуз та літніх штанів.

З приводу штучних тканей суперечки не вщухають вже давно. Ми ж розглянемо найбільші переваги таких тканин. Синтетичні тканини красиві, водотривкі, а також вони практично не мнуться. Крім того, такі тканини дешеві, легко піддаються пранню і швидко сохнуть, а іноді навіть не вимагають прасування.

Ще одним з видів тканин є сумішева тканина - це тканина, в основі якої лежать натуральні і синтетичні волокна. Така тканина не тільки приємна на дотик, але і відзначається багатьма позитивними властивостями синтетики. Її приємно носити. Наприклад, в результаті змішування бавовни і поліестеру можна отримати міцну та незамінну тканину, яка буде приємна на дотик і не викличе дискомфорту.

Сумішеві тканини використовуються для пошиття різних видів одягу. А, наприклад, для пошиття спецодягу, що повинен бути міцним і зручним одночасно, сумішеві тканини є чудовим варіантом. Ортон, грета, тиси, сису, тередо, саторі - такі тканини для спецодягу ідеально підходять, тому що характеризуються високою зносостійкістю.

Ще однією з особливих та популярних тканин є трикотаж, що отримується з ниток шляхом ручного або машинного в'язання і складається зі з'єднаних між собою петель.
На відміну від тканин, де нитки закріплюються досить жорстко, в трикотажі нитки, що утворюють петлі, знаходяться в більш вільному стані і створюють більш рухливу структуру. Це надає трикотажу такі позитивні властивості, як розтяжність, еластичність та м'якість.

Волинь-текстиль-контакт постійно вдосконалюється та активно розвивається. Йде робота над новими проектами, покращується рівень обслуговування клієнтів та розширюються нові пропозицій купівлі тканин оптом.

Звертайтеся до нас у будь-який час, і ви зможете придбати найкращі спеціальні тканини оптом та вроздріб в Україні!