Сьогодні пошиття спецодягу замовляють підприємства практично у всіх галузях промисловості, у будівництві, охоронних структурах, медичних сферах та в побутовому обслуговуванні. Такий одяг відповідає певним параметрам, в залежності від умов використання. Давайте разом з компанією Волинь-Текстиль-Контакт розберемось в особливостях пошиття спецодягу та в правильному виборі його для своїх працівників.

Спецодяг повинен насамперед виконувати захисну функцію - добре захищати від впливів різних речовин. Такий одяг працівники носять протягом 8-10 годин, а то й більше. Тому він повинен бути максимально зручним, натуральним, якісним.

Розглянемо, що ж входить в поняття спецодягу. Перш за все, це верхні елементи одягу, які захищають від забруднень, пошкоджень та хімічних речовин, якщо такі є. Пропонується наступний асортимент верхнього спецодягу: взуття (черевики), накидки, плащі, халати, фартухи, напівкомбінезони, комбінезони, куртки та багато чого іншого.

Також існують додаткові елементи спецобмундирування, такі як: шапки, окуляри, каски, футболки, рукавички, светри, які надійно захистять вашого працівника від дрібних ушкоджень, і збережуть його голову, руки та очі.

Пошиття спецодягу з високоякісних ниток і матеріалів збільшує його функціональність і продовжує терміни експлуатації. Тут постає питання, де можна замовити пошиття такого спецодягу, який би відповідав усім технічним характеристикам?

Компанія Волинь-Текстиль-Контакт пропонує свої послуги з пошиття спецодягу найкращої якості. Для вашого персоналу ми пропонуємо купити спецодяг, який буде відповідати всім вашим вимогам (фасон, тканина, колір, розмір). А також виготовляємо спецодяг за індивідуальними ескізами наших клієнтів. Наш колектив об'єднаний однією метою та має багаторічний досвід роботи з найвибагливішими замовниками.

Луцьке підприємство активно розвивається та має добре налагоджену виробничу базу. Всі вироби виготовляються на сучасному обладнанні, з використанням новітніх технологій. Це гарантує вам високу якість товарів, їх міцність та довговічність.

Суворе дотримання техніки безпеки, правильна робота з устаткуванням і постійне використання необхідних засобів індивідуального захисту стане запорукою безпеки та зручності ваших працівників, що обов'язково підвищить продуктивність праці.